My Göktürk

65.000TL Gündüz Turu

Genel Bilgi

Antalya’ nın en fazla yatak kapasitesine sahip motoryatı olan My Göktürk, Konyaaltı’ ndaki balıkçı limanında demirli bir motoryattır. 25 metre uzunluğa sahip bu lüks motoryat için, hem içerisinde 6 konforlu kabine, hem lobiyi andıran salona, hem de çok fazla güneşlenme alanına sahip olması sebebiyle “yüzer otel” demek yanlış olmaz.

My Göktürk motoryatı ile kalabalık gruplar halinde gündüz turlarına çıkabilirsiniz. Gündüz turuna çıkmak istemezseniz, öğleden sonra başlayan ve akşam serinliğinde hem yüzme, hem güneşlenme yapabileceğiniz, üstüne üstlük günbatımı manzarasında enfes bir akşam yemeği yiyebileceğiniz şekilde organizasyona katılabilirsiniz.

My Göktürk sade günübirlik turlar için ideal bir yat değildir. Bu yat ile doğum günü, nişan, hatta küçük çaplı düğün töreni bile organize edebilirsiniz.

Bitti mi? Hayır bitmedi! Her sene gittiğiniz otellerden sıkıldınız. Arkadaş grubunuz ile veya aileniz ile bir değişiklik yapıp denizde uzun bir tatile çıkmak istediniz. Bu yat o zaman tam size göre! İçinde 1 adet master kabin ( büyük yatak odası ) , 4 adet çift kişilik yataklı kabin, 1 adet de tek kişilik yataklı kabin bulunan bu motoryat, lobiyi andıran geniş salonu ve ferah teras alanı ile Antalya’ nın yüzen oteli kabul edilmektedir.

Diğer Bilgiler

  • Gündüz Turu
    65.000 TL
  • Günbatımı Turu
    50.000 TL
  • 24 Saat Konaklama
    150.000 TL

Konum

Paylaş

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir