Bilgi Bankası

Tu Navy 3

Lüks Motoryat İle Adrasan Suluada, Farklı Olmak İsteyenlere!

Antalya’ nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan beldesinin yakınlarında bulunan Suluada, günümüzün popüler yat turu rotalarından biri olmayı başarmıştır. Besberrak denizi, tertemiz kumları ile “Antalya’ nın Maldivleri” ünvanını almış Suluada’ ya genellikle Adrasan’ daki günübirlik ahşap gezi tekneleri ile ulaşılabiliyor. Antalya’ da yaşan misafirlerden Adrasan’ dan Sulada’ ya Tekne Turu yapmak isteyen misafirler Antalya’ dan transfer edilip tura katılabilirler veya Adrasan’ a kadar kendileri gelebilirler. Fakat bu turlar kalabalık gruplarla katılınan turlardır. Biraz daha özel biraz daha konforlu bir tur isteyen misafirlerimiz için ise bir ilki başlattık, lüks motoryat ile Arasan Suluada yat turu hizmetimizi siz kıymetli misafirlerimizin tercihinize sunduk.

Tu Navy 3

Finike yat limanında demirli 16 metre boyunda, 12 kişiye kadar özel gruplara hizmet veren lüks motoryatımız Tunavy 3 ile  Finike’ den çıkan misafirlerimiz Finike ve Kumluca’ nın eşsiz manzaraları eşliğinde tura başlamakta ve ilk durak noktası olan Kumluca Korsan Koyu‘ na mola vermektedir. Burada meyve ve içecek ikramı alan misafirler bu bakir koyda akvaryum gibi denizde yüzmenin keyfini çıkarmaktadır.

Tu Navy 3

 

Korsan Koyu’ ndaki rahatlatıcı moladan sonra yatımız yoluna devam etmekte ve dünyaca ünlü Suluada‘ ya ulaşmaktadır. Burada öğle yemeği alan misafirler lüks motoryatın konforunu Suluada’ nın cennetvari kumsalı ile birleştirip harika saatler geçirmektedirler.

Tu Navy 3

 

Buradaki molanın ardından dönüşe geçen misafirler dilerlerse lüks kabinlerde vakit geçirebilmekte, dilerlerse de yatın açık alanlarında manzarayı seyrede seyrede seyahat edebilmektedir. Tur bitiminde Finike Yat Limanı’ na dönen  misafirlerin aklında lüks motoryat ile Adrasan Suluada‘ ya yaptıkları tekne turundan kalan tatlı bir gülümseme kalmaktadır.

Şayet siz de bu turumuza katılıp unutulmaz bir mavi yolculuk yapmak isterseniz bize 05326040092 numaralı telefondan arayarak veya aynı numaraya whatsapptan yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Hatice Melda Bilgucu

    530 tl kişi başı ücret mi iceklere ne dahil acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir