Bilgi Bankası

Göcek Yat Kiralama

Göcek’ de Yat Kiralama

Göcek’te Yat ve Gulet Kiralama ile Doğanın Keşfine Çıkın

Her koyunda eşsiz bir deneyim yaşayacağınız Göcek’te, yat ve gulet kiralama ile her dakikayı daha da değerli kılmak ister misiniz? Antalyaturu olarak, mavinin en güzel tonlarına şahit olacağınız bu koylar için unutulmaz fırsatlar tanıyoruz. Temiz, ferah ve sessizlik mottosu ile her gelenin hayran kaldığı, Fethiye’nin en değerli bölgelerindendir, Göcek. Çam ağaçlarının oksijeniyle yenilendiğiniz Yassıca Koyu, rivayete göre Mısır kraliçesine hediye edilen hamamın bulunduğu Kleopatra Hamam Koyu veya tarihi kalıntılarıyla nefes kesen Göbün Koyu… Birbirinden güzel 12 koya ev sahipliği yapan Göcek’te seçebileceğiniz bu rota alternatifleri için hemen bir yat ya da gulet kiralayın. Çünkü deniz kokusu, ahengiyle dinlendiren dalgalar ve mavinin, yeşille buluştuğu Göcek’te huzura ve mutluluğa yol açmak, ruhunuza iyi gelecek unutulmaz bir tatilin en iyi başlangıcı olacak!

Yat ve Gulet Kiralama İçin Ne Yapmanız Gerekir?

Göcek Yat Limanı
Göcek Yat Kiralama

Aileniz veya arkadaşlarınızla geçireceğini keyifli vakitler için en iyi alternatiflerden biri olan yat ve gulet kiralama ile maceranın ve huzurun doruklarına varmak, artık çok daha kolay! Çünkü tek yapmanız gereken, bizlere kaç kişi olduğunuzu, kaç gün kalmak istediğinizi ve kişisel tercihlerinize göre bilgileri verdikten sonra, geniş model ağımızdan yat tercihinde bulunmak olacaktır. Ardından, yatların müsaitlik durumu incelenir ve gitmek istediğiniz tarihler için bakımları kontrol edilir. Sonrasında ise, birbirinden güzel koyların cezbedici güzelliğiyle baş başa geçireceğiniz muhteşem rotalar, sizi bekliyor olacak.

Göcek’te Yat Kiralama ile Uğrayabileceğiniz Rotalar

 1. Kille Koyu
Göcek Kille Koyu
Göcek Kille Koyu

Kampçıların en ilgi duyduğu bölgelerden biri olan Kille Koyu, mavi tur rotalarının en keyifli koylarından biridir. Tarihin kalıntılarıyla taçlanan, süslü taşlara ve kilise kalıntılarına ev sahipliği yapan bu koy, yeşilin en güzel tonuyla harmanlanmış ağaçların etrafında, nefesinizin yeniden can bulmasını sağlayacak. Büyüklüğü, huzuru ve geniş kumsalıyla yenilenecek ve unutulmaz bir anı yaşayacaksınız. Koya uğrayanlar, her zaman gidiş yolunun çok kötü olduğunu, ancak yol sonrası ortaya çıkan manzaranın, inanılmaz olduğunu söyler. Bu nedenle de gidiş yolu için zorlu ve engebeli bir tercih yapmamak adına, Göcek yat turu esnasına Kille Koyu’nu rotanıza eklemeli ve bu eşsiz manzarada konaklayarak, unutamayacağınız bir anının temellerini atmalısınız.

 1. Ekincik Koyu
Göcek Ekincik Koyu
Göcek Ekincik Koyu

Denizinin temizliği, küçük, renkli taşlarla çevrili kumsalı ve renklerin yarattığı ahenkle göz doyurucu bir etkiye sahip olan Ekincik Koyu, konaklama konusunda müthiş bir bölgedir. Huzurunuzu tazeleyebileceğiniz, güneşin, manzaranın ve denizin keyfini doruklarda yaşayabileceğiniz bu büyülü yerde, karmaşalı ve engebeli hayatınızın sıkıntılarından arınacak ve huzurun net karşılığını yaşayacaksınız. Koyun 3 tarafının da orman kaplı olması, çevre halkın modernlikten arınarak, doğanın tam karşılığını yansıtması ve bölgede bulunan restoranların lezizliği… Her bir adımına hayran kalacağınız bu gizli koyu, tarihin saklı kalmış kalıntılarıyla keşfetmeli, doğasına karışmalı ve berraklığını tatmalısınız.

 1. Sarsala Koyu
Göcek Sarsala Koyu
Göcek Sarsala Koyu

Doğası, suyunun berraklığı ve manzarasıyla herkesi kendine mest eden ve bir gelenin yeniden gelmek istediği Sarsala Koyu, yeryüzünün ‘’Cennet’’ olarak adlandırılan özel koylardan biridir. Sabahın ilk ışıklarında adeta bir akvaryum gibi sizleri karşılayan balıkları ve kumsalın can alıcı güzelliği ile görüp görebileceğiniz en iyi manzaralardan biridir. Çevre halkın kökleşmiş hizmetleriyle evinizde gibi hissedecek, arkadaşlarınızla ve ailenizle gittiğiniz bir hafta sonu tatili için, mükemmelin ötesinde bir hissiyat yaşatacaktır. Kısacası; demir atmak, konaklamak ve doğanın eşsiz manzarasının tadını çıkararak kendinizi yeniden keşfedeceğiniz bu koy, Göcek’te kiralanan yatlar için kesinlikle mükemmel bir rota!

 1. Yassıca Koyu
Göcek Yassıca Koyu
Göcek Yassıca Koyu

Mavi turların en odak noktalarından biri olan Yassıca Koyu, çeşitli büyüklükte adalar barındırmasıyla konaklamalı turlarda zaman geçirmek için kesinlikle oldukça iyi bir seçenektir. Çevre halkın barındığı bu koyda, çeşitli atıştırmalıklarla gününüzü güzelleştirme şansına sahip olduğunuz gibi, güvenilir bir bölge olması sayesinde de rahatlıkla demir atabilmektesiniz. Tertemiz suyu, sıcacık kumsalı ve huzurlu manzarasıyla sizi bekleyen Yassıca Koyu, çadır kurup, manzaranın eşliğinde kamp ateşini tatmak isteyen herkes için de müsait bir yapıdadır. Kısacası; oldukça fazla artısı sayesinde aileniz, arkadaşlarınız ve sevgilinizle gelebileceğiniz bu koy, Göcek koyları için vazgeçilmez bir noktadır!

 1. Kleopatra Koyu
Göcek Kleopatra Koyu
Göcek Kleopatra Koyu

Adeta ‘’yuvaya dönüş’’ hissini yaşatan Kleopatra Koyu, tertemiz ve berrak suyuyla unutamadığınız bir anı olacak. Buz gibi suyu ile yazın bunaltıcı etkisini üzerinizden alacak ve manzaranın güzelliğiyle can bulduracak. Eşsiz doğası, cilde iyi gelen berrak suyu ve huzura eş değer olan turkuazın en güzel tonları… Tüm bunlar, Kleoapatra’ya hediye edilen bir hamam, pek çok tarihi kalıntının arasında konaklamak ve her gün yeni bir sırrı keşfetmek, kulağa hoş geliyor, değil mi? Kısacası; Kleopatra Koyu ile doğanın tüm tonlarına şahit olacak, deniz altı canlılarını keşfedecek ve manzaraya hapsolacaksınız. Kleopatra Koyu, tek bir güne değil, keşfe değer birkaç günü hak ediyor! Bu nedenle de mutlaka mavi tur rotanızın en birincil sırasında yer almalıdır.

 1. Bedri Rahmi Koyu
Göcek Bedri Rahmi Koyu
Göcek Bedri Rahmi Koyu

Taşyaka olarak da bilinen Bedri Rahmi Koyu, 1974 yılında ressam Bedri Rahmi’nin bu koya uğraması ve buraya altı hayvanı tasvir eden bir eser resmetmesiyle adını almış ve can bulmuştur. Antik Likya Kral mezarları ile bilinen, tarihe ışık tutmanızı sağlayan ve manzarasıyla her baktığınızda hayran kalacağınız bu koyda, demir atmak ve konaklamak, kesinlikle benzersiz bir deneyim olacaktır. İskelenin arkasında yer alan restoranda, leziz yemeklerin tadına varacak ve koya gelenlerin ya da koyda yaşanılan olayları yerinde dinleyerek, keyifli vakitler geçireceksiniz. Zeytin ağaçları, keşfedeceğiniz çeşitli balık türleri ve Bedri Rahmi’nin resmettiği balık figürü ile keşfin nirvanasını yaşamak için, Göcek turu rotanıza mutlaka bu koyu ekleyin.

 1. Tersane Koyu
Göcek Tersane Koyu
Göcek Tersane Koyu

Dar bir alandan cennete açılan ve Göcek’in en büyük adası olan Tersane Koyu, adını, koyda bulunan tarihi bir tersaneden alır. Osmanlı döneminde kalan bu tersane, geçmiş dönemlerdeki gemilerin, bakım ve onarımından sorumluymuş. Oldukça heyecan verici, değil mi? Bu heyecanı yaşamak istiyorsanız, terkedilmiş Rum evlerine sığınan denizcilerle tarihe ışık tutun ve eski adıyla Telandria olarak bilinin Tersane Koyu’nu keşfedin. Çünkü Tersane Koyu, Göcek Mavi Tur rotalarının en iyi uğrak noktalarından biridir ve günübirlik gelip, gezmek kadar, konaklamak için de kesinlikle muazzam bir yerdir. Keçiler, zeytin ağaçları, palmiyeler, yaz ve kış limanları ile gezip, görmek ve demir atmak hiç bu kadar adrenalin dolu olamazdı… Kısacası; Tersane Koyu’nu rota alternatiflerinizin ilk sırasına ekleyin. Çünkü günümüzde hala kalıntılarının bulunması dahi, Tersane Koyu’nu görmek için bir sebep!

 1. Göbün Koyu
Göcek Gobün Koyu
Göcek Göbün Koyu

Göcek’te bulunan koylar arasında güvenilirliğiyle ön plana çıkan Göbün Koyu, zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili küçük ama sevimli bir koydur. Dalgasız, rüzgarsız ve sakinliğiyle göz doyurucu bir etkiye sahip. Her şeyden uzaklaşmak ve kendi benliğini yeniden bulmak isteyenler için biçilmiş bir kaftan olan bu koy, tarihin kalıntılarıyla her dakikanızın yeni bir keşifle geçmesini sağlayacak. Koyun yarattığı huzuru, bir aile restoranıyla evinizdeymiş gibi taçlandıracak ve leziz yemeklerle buluşacaksınız. Ağaçlara asılan hamamlar, tatlı bir yürüyüş sonrası tepedeki manzara ve sualtındaki antik kalıntıları keşfetmek için şehir hayatından uzaklaşın ve cennet gibi bir yer olan Göbün Koyu’nu, Göcek rotalarından biri yapın.

 1. Günlüklü Koyu
Göcek Günlüklü Koyu
Göcek Günlüklü Koyu

Gidenlerin müdavimi olduğu Günlüklü koyu, sessizliğiyle dinlenmenize ve yenilenmenize olanak tanır. Çünkü uzun süre konaklama imkânınızın olduğu bu koyda, doğanın baş döndürücü güzelliğiyle buluşabilme ve sahilin tadını çıkarabilme şansına sahipsiniz. Üstelik; yeşilin ve mavinin harmanıyla kamp ruhunu sizlere yaşatır ve manzarasıyla gözlerinizi esir eder. Koya adını veren Günlüklü ağaçlarının kokusuyla huzur bulabileceğiniz gibi, kış aylarında yapraklarını döktüğü an, onları elinize alıp ovuşturmalı ve o kokuyu yeniden tatmalısınız. Kısacası; güneşin canlandırıcı etkisiyle sabaha başlamak, günlüklü ağaçlarının gölgesinde bulunan hamaklarda keyif yapmak ve denizin keyfini, konaklayarak çıkarmak için Antalya’da yat kiralama rotanızda yer alacak muhteşem bir bölgedir, Günlüklü Koyu.

 1. Sıralıbük Koyu
Göcek Sıralıbük Koyu
Göcek Sıralıbük Koyu

Zeytin ağaçlarıyla çevirili olan Sıralıbük Koyu, adeta doğanın içine düşmüş ve keşfe yeni başlamış gibi eşsiz bir hissiyat vermektedir. Çünkü cennetten bir köşe olan bu yer, lacivertin en güzel tonuyla keskin bir güzellik yaratır ve kuşların dinlendirici melodisiyle, hayal gücünüzü başka diyarlara ulaştırır. Kitap yazmak, resim çizmek veya bir eser ortaya çıkarmak için müthiş bir ilham kaynağı olan bu koy, doğanın her bir rengiyle yeniden vuku bulmanızı sağlar. Göcek Koyları arasında her gidenin mutlaka uğramak ve en az bir gece olsa dahi, mutlaka konaklamak istediği bir koydur, Sıralıbük Koyu.

 1. Merdivenli Koyu
Göcek Merdivenli Koyu
Göcek Merdivenli Koyu

Nefes kesen tarihi merdivenlerle adını alan ve güzelliğiyle hayran bırakan Merdivenli Koyu, sessizliği ve yarattığı huzuruyla tanınır. Her adımında yeni bir güzellik keşfedeceğiniz Merdivenli Koy’da, turkuazın en güzel tonu ve altın sarısı kumların cezbedici etkisiyle de tanışabileceksiniz.  Merdivenli Koy’da henüz herhangi bir yerleşim yoktur ve bu nedenle, restoran, market ve benzeri tarzı şeylerle karşılaşmayabilirsiniz. Her gidenin, tamamıyla kendine ait hissettiği bu koyda, tüm teçhizatlarını alıp, doğaya karışma ve kendinizi dinleme fırsatı sunuyor size, Merdivenli Koy. Kısacası; sessizliğiyle huzurun karşılığı olan ve kayaların ardından cennete açılan bu koyu, mutlaka Göcek mavi tur rotanıza eklemelisiniz.

 1. Domuz Adası
Göcek Domuz Adası
Göcek Domuz Adası

Adını, adada bulunan yaban domuzlarından alan Domuz Adası, yıllardan beri sahiplik konularıyla Prens Adası veya Hürriyet Adası gibi birkaç isim değişikliği yaşamıştır ancak sahip olduğu güzellik, her daim baki kalmıştır. Berrak suyu sayesinde, asıl amacı dinginlik ve huzur olan her gezginci için eşsiz kapılar açar ve masmavi deniziyle misafirlerini karşılar. Adada bulunan çam ve zeytin ağaçları sayesinde ise, gözlerinizin gördüğü manzaraya ek olarak muhteşem bir koku ve oksijen kaynağı eklenir. Böylece, konaklamak isteyen her misafir için de son derece elverişli bir doğaya sahiptir. Kısacası; adeta cennetin bir benzeri olan bu koy, yat ve gulet kiralama aktiviteleriniz için kesinlikle biçilmiş bir kaftan!

YatLiman.com’ un Eşsiz Fırsatlarından Yararlanın

Mavinin ve yeşilin nefes kesici tonlarını sunan Göcek’i,  Yat & Liman fırsatlarıyla keşfedin. Ege ve Akdeniz’in adeta bir incisi olan Göcek için, 12 koy arasından dilediğiniz tercihi yapma fırsatı tanıyor ve dilerseniz günübirlik, dilerseniz de konaklamalı turlar ile keşfin doruklarına varmanızı sağlıyoruz. Günübirlik turlarda seçtiğiniz koylarda vakit geçirebilecek ve yatliman.com’ un leziz yemekleri, aktiviteleri ve birçok fırsatıyla Göcek’ in sunduğu güzellikleri görebileceksiniz. Ya da kontrol tamamıyla sizde olsun! Bir gulet veya lüks yat ile dilediğiniz gün, arkadaşlarınız ve koylarda, dilediğiniz kadar konaklayın ve koylar arasındaki keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri görün. Yemekler, konaklamalar, eğlenceler ve eşsiz hizmetimiz, sizleri bekliyor. Kısacası; dünyanın en güzel bölgelerinden biri olan Göcek’te lüks yat kiralama ile keşiflerinize değer katacağız.

Göcek’te Yat ve Gulet Kiralama Fiyatları

Göcek’te yat ve gulet kiralama fiyatları, tamamıyla sizlerin tercihleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Ancak yatliman.com ile hangi fiyat aralığından yararlanırsanız yararlanın, her zaman en uygun aralıklarda ve en kaliteli keşifleri yaşayacaksınız. Çünkü doğanın bir armağanı olan Göcek, değerli firmamız tarafından görülmesi değer bir güzelliktir ve bu güzelliği sizlere her zaman en kaliteli aktivitelerle gösterebilmek adına, keyif duyacağınız en iyi planlamaları gerçekleştirmekteyiz. Eğer sizler de düşünmeden, yorulmadan, en iyi tatili ve en iyi aktiviteyi gerçekleştirmek istiyorum diyorsanız, o halde bir telefon kadar yakınınızda olan yatliman.com’ a ulaşın ve Göcek’te gulet ve yat kiralama ile keyifli dakikalar yaşayın.

Göcek’ de Size Sunabileceğimiz Yatlar

NateWhite

NateWhite

Güney Ege' nin incisi olan Göcek' de demirli, Prenses marka bu göz alıcı motoryat, 18 metre boyu ile, geniş salonu ile, güneşlenme ve oturma alanları ile, ve otel rahatlığında 3...

Hürrem

Hürrem

Hürrem motoryatı, "Denizlerin Ferrarisi" lakabı ile ünlü olan İtalyan Ferretti marka bir motoryattır ve hem hızı hem de konforu misafirlere aynı anda sunabilmektedir. Bu lüks motoryat ile Göcek merkezden çıkıp dilerseniz gündüz...

Beyaz Lady

Beyaz Lady

Fethiye' nin Göcek beldesinde hizmet veren Beyaz Lady isimli motoryat, sahip olduğu 4 kabin sayesinde 8 kişiye kadar otel konforunda konaklama hizmeti veren bir teknedir. Hem günübirlik kiralamalarda Fethiye ve...

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir