Bilgi Bankası

Demre ve Kekova' da Yat Kiralama

Demre ve Kekova’ da Yat Kiralama

Müze ve kiliseleriyle ünlü olan Demre’yi ilk durak olarak belirleyeceğiniz ve ardından, yine antik olarak donanımlı olan şahane bir yere, Kekova’ya giden bir tura katılmak ister miydiniz? Doğa güzelliklerin harmanı, her miliminde ferah bir izlenim salan Kekova yat turu ile sizleri mucizevi bir yolculuğa çıkarıyoruz. Şahane rotamız olan Demre’den Kekova yat turu ile sizleri limandan alıyoruz ve ardından, sırları ile daha da gizemli hale gelen Korsan Mağarasına giderek, büyüleyici bir an yaşamanızı sağlıyoruz. Sonrasında ise, batık şehir adıyla bilinen ve yaklaşık 2000 yıl önce deprem nedeniyle suların altında kalan Kekova Adasını, keyifle gezmeniz ve keşfetmeniz için, sizlere sunuyoruz. Her anın tadını çıkarabileceğiniz, doğa harikası bir gezinin ardından, rotamızı Kaleköy’e çeviriyor ve burada zaman geçirerek; sizlerin koyu gezmenizi, berrak sularda yüzmenizi veya Kaleköy Kalesine giderek, unutulmaz bir an yaşamanızı sağlıyoruz.

Molamızın ardından ise, sıradaki rotamız Gökkaya oluyor. Antalya’nın en güzel koylarından biri olan Gökkaya Koyu’nun büyüleyici dünyasına sizleri bırakıyor ve denizin berraklığıyla tanışmanızı sağlıyoruz. Ardından, kaplumbağa türleriyle ünlü Karemlik Koyu’na gidiyor, kaplumbağaları keşfetmenizi ve onları fotoğraflamanızı sağlıyoruz. Sonrasında ise, Demre Limanı’na dönerek, eşsiz turumuzu sonlandırıyoruz. Sizler de tüm bu güzellikleri tatmak ve Antalya yat kiralama dilekleriniz için, bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve kabinli, konaklamalı, ya da ne tür bir program istediğinize dair, bizlerden bilgi alabilirsiniz. Yatliman.com ile katılacağınız turlarda, tamamıyla her dakikanın keyfine varacağınız şahane bir yolculuğa, keyifli yemeklere ve daha birçok eğlenceye hazır olun!

Demre ve Kekova’ da Size Sunabileceğimiz Yatlar

Lady Jane

Lady Jane

Antalya' nın Demre ilçesinin şirin bir beldesi olan Üçağız' da bulunan Lady Jane isimli guletimiz özellikle konaklamalı mavi yolculuklar için ideal bir teknedir. Demre, Kekova, Kaş gibi çok popüler mavi...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir