Bilgi Bankası

Adrasan Yat Kiralama

Adrasan’ da Yat Kiralama

Tertemiz suları ile Antalya’ nın Maldivleri olarak anılan Suluada, son zamanların en merak edilen ve en çok ziyaret edilen tatil bölgesi haline geldi. Bu denli merak edilmesinden sebepleri arasında; turkuaz sularının, parlak kumlarının ve deniz altında yaşayan yüzlerce çeşit canlının etkisi olduğu gibi, suyunun şifalı olduğuna dair yayılan bilgiler de etkili olmuştur. Bu denli güzellikler içeren bir ada, elbette öyle kolay bir ulaşım ile de mümkün olmuyor. Sadece deniz yoluyla ulaşılan Suluada, Adrasan’ dan yaklaşık 50 dakika mesafe ile ulaşabileceğiniz bir uzaklıkta. Haliyle de bu güzelliği görmek isteyen ve Suluada’ nın berrak sularının şifasını tatmak isteyen misafirlerimize, Yatliman.com olarak zahmet vermek istemiyor ve muhteşem günübirlik yat kiralama programları ie Suluada’ yı keşfetmenizi sağlıyoruz.

Antalya’ ya yaklaşık 1,5 saat mesafede olan Adrasan, Suluada’ya ulaşan turlarımız ile dilerseniz Adrasan’ a olan ulaşımınızı sağlıyor, dilerseniz de kendinizin katılacağı tercih seçenekleri sunuyoruz. Ardından, Adrasan Suluada yat turları ile başlattığımız rotada, yeşilliklerin, maviliklerle buluştuğu Adrasan deniz fenerine uğruyoruz ve ardından, Hacivat-Karagöz kayaları ile Amerikan koyuna da uğrayarak, gezip göreceğiniz ve hatta, durup yüzebileceğiniz pek çok uğrak noktası belirliyoruz. Birbirinden güzel berrak sularda yüzmek ve doğanın ışıltısıyla bulaşmak için, Antalya yat kiralama ile dilediğiniz koyları ve yatı seçerek, harika bir aktivite planlayabilirsiniz.

Suluada’ nın baş döndürücü siluetiyle buluşacağınız turlarımızı ise, leziz yemeklerimizle harmanlıyor ve sizlerin, unutulmaz bir gün geçirmesini sağlıyoruz.  Suluada yat turu fiyatları listemiz, tamamıyla sizlerin tur zevkinize göre planlanmış olup, gelmek istediğiniz kişilere, katılmak istediğiniz tekne türüne ve özel, ya da genel tekne planına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizlere sunduğumuz ikramlarımızı ve uğrak noktalarımızı; keyifli dakikacılarınız, eğlenceniz, doğum günü veya farklı bir aktivite ile taçlandırmaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir