Bilgi Bankası

Marmaris Yacht Marina

Marmaris Yacht Marina

Marmaris Yact Marina şehir merkezine karayolu ile 8 km uzaklıkta , deniz yolu ile 2 deniz mili mesafede bulunan Adaköy Yalancıkoy’ da bulunan özel bir marinadır.

Ege ve Akdeniz’in en prestijli marinası olan Marmaris Yacht Marina, aynı zamanda en önemli yatçılık ve turizm merkezlerinden biri konumundadır. Sayıları her yıl artış gösteren ziyaretçi yatlara ev sahipliği yapan marinamız, farklı hizmet anlayışı ile uluslararası platformda önemli bir yere sahiptir. Ege ve Akdeniz kıyılarını ziyaret eden yatların bir çoğu Marmaris Yacht Marina’ya uğramadan seyrine devam etmemektedir. Hızla gelişip büyüyerek dünyanın en büyük servis kapasiteli marinalarından biri olmuştur.

Türkiye’nin 5 Altın Çıpa ödüllü marinalarından olan Marmaris Yacht Marina’ya, yol boyunca çam ağaçlarının yükseldiği, yeşilin denizle buluştuğu 8 kilometrelik kıyı yolu ile ulaşabilirsiniz.

Marmaris Yacht Marina

Yemyeşil orman içerisinde ideal konumuyla, tatil köyü havasında bir konaklama sunuyor. Dünyanın her yerinden gelen yatlar için doğal bir uğrak yeri ve kış günlerinin geçirilebileceği en uygun marinadır.

Marinamızda her boyda yat bağlanabilmektedir.

750 tekne denizde ve 1000 tekne karada servis kapasitesine sahiptir.

Marmaris Yacht Marina

Marinamızda 330 ve 70 ton kapasiteli travel liftleri ve 20 yılı aşkın tecrübeli teknik ekibi ile hizmet veren Tekne Bakım Onarım birimi, denizde emniyetli bağlama imkanı sağlayan ponton ve rıhtımı, helikopter pisti, 24 saat sürekli güvenlik ve temizlik hizmetleri, marina içerisinde yer alan beach bar, restorantı, bar ve kafeteryası, sağlık ve spor merkezi, açık otoparkı, kütüphanesi, hemşiresi, bay ve bayan kuaförü, çamaşırhanesi, sauna ve yüzme havuzu, minik denizcilerimiz için çocuk parkı, oyun odası ile uluslararası standartların üzerinde olanaklara sahip marinamızda süpermarket ve teknik malzeme satış mağazaları da bulunmaktadır. Tekneniz ile birlikte gerek kısa veya uzun süreli, gerekse kışlama amaçlı konaklama yapabileceğiniz en uygun seçenektir.

Kış aylarını marinamızdaki teknelerinde geçirmeyi planlayan konuklarımız için renkli faaliyetlerimiz olmaktadır. Tüm özel günlerin kutlandığı marinamız, her yaş grubundaki değişik ülkelerden gelen denizcilerimizin tanışıp yardımlaştığı sağlam dostlukların kurulduğu, gün geçtikçe büyüyen bir aileye ev sahipliği yapmaktadır.

Marmaris Yacht Marina

Hem yaz hem de kışları sizler için keyifli ve tekneniz için de güvenli bir marina düşünüyorsanız, sizleri marinamızda görmekten mutlu olacağız.

Genel Hizmetler

Su Imkanı (24 Saat), Elektrik ( 220/380 Volt-50 Hz-16-32-63-125 Amp), Tuvalet ve Duş, Özürlü WC-Duş, Çamaşırhane, Ankesörlü Telefon Hizmeti, Kiralık Depo, Otopark, Bankamatik ATM Noktası, Kablosuz Internet, Kesintisiz radyo yayını (Hava durumu anonsu), Feribot Servisi, Dolmuş, Taksi, Golf Araçları ile marina içi ulaşım imkanı, Helikopter pisti.

Marina Ofis Hizmetleri

Önbüro hizmeti, Günlük Hava Tahmini hizmeti, Haberlesme hizmeti, Deniz Telsizi Haberlesme ve Dinleme Hizmeti, Rezervasyon islemleri, Posta ve Kargo Servisi, E-posta ve Faks, Havalimani Transfer (Mercedes Vito , Limuzin ), Sigorta Hizmetleri, Araç Kiralama Hizmeti, Gümrük islemleri hizmeti,
Apart Kiralama.

Teknik Destek / Hizmet

Travel Lift (330 tonluk, 70 tonluk ,50 tonluk ), Karada Park imkani, Denizde konaklama, Alt Yykama ve Temizlik, Havalandirma, Soğutma, Şişme Bot – Can Sali, Aylık Bakim Hizmeti, – Akü Kontrol ve Sarj, – Havalandirma ve Sintine Kontrol, – Genel Temizlik, Yelken yıkama alanı.

Sosyal Hizmetler

Marina Restorani, Yüzme Havuzu, Çocuk Oyun Sahasi, Fitness Merkezi, Sauna, Jakuzi, Voleybol Sahasi, Personel Kafeteryasi, Bilardo Salonu, Park ve Gezi Alanlari, Kütüphane (kablosuz internet imkani), Berber & Kuaför, Deniz yüzme platformu, Süpermarket, Hirdavat Market, Charter ve seyahat acentalari.

Liman Hizmetleri

Palamar Botu Hizmeti,
Dalgiçlik Hizmetleri,
Dalgiç Tüpü Doldurma Hizmeti.

Sağlık Hizmetleri

Ilk Yardim ve Doktor,
Ambulans Hizmeti,
Veteriner Hekim Hizmeti.

Çevresel Hizmetler

Liman İçi Su Sirkülasyon Sistemi, Atik Su Toplama ve Arıtma Tesisi, Katı Atık Toplama İstasyonları, Biyolojik Arıtma Tesisi, Atık Motor Yağları Toplama Istasyonu, Atık Su sintine boşaltma sistemi.

Güvenlik Hizmetleri

Emniyetli Bağlama Sistemleri, Yüzer İskeleler, Dalgakıran Sistemi – Eurodock, Tonozlu bağlama sistemi – Med Mooring, Gözetleme Kulesi ve Kameralı Kontrol, Sertifikalı Güvenlik Personeli ile 24 Saat Güvenlik Hizmeti, Yangın ikaz ve Söndürme Sistemleri, İtfaiye Aracı ile sertifikalı yangın söndürme ekibi.

Marmaris Yacht Marina

Marmaris Yacht Marina İletişim Bilgileri

Koordinat : 36°49´.05N 28°18´.32E
Telsiz Kodu : 72 “Marmaris Yacht Marina”

ADRES :

Marmaris Yacht Marina Inc.
Adaköy Yalancı Boğaz Mevkii.
Marmaris, Muğla, Turkey

TELEFON :

+90 (252) 422 00 22
+90 (252) 422 00 85
E-MAIL

info@yachtmarin.com

Uydudan Marmaris Yacht Marina

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir