Bilgi Bankası

Yatta Doğum Günü Partisi

Yatta Doğum Günü Kutlamaya Ne Dersiniz?

Doğum günleri hepimiz için özel olan, hayatımızın her yılında sevdiklerimizle birlikte kutladığımız, eski yaşımızı uğurlarken yeni yaşımıza merhaba dediğimiz en özel anlardan bir tanesidir. Hepimiz doğum günlerimizin eğlenceli ve özel geçmesini isteriz. Bu nedenle partiler ve çeşitli eğlenceler düzenleriz.

Doğum günlerimizin en güzel yanlarından bir tanesi o an sevdiğimiz insanların etrafımızda olmasıdır. Sevdikleriniz ile daha mutlu ve unutulmaz bir doğum günü kutlamak isterseniz yatta doğum günü fikrini düşünmelisiniz.

Yatta Doğum Günü Kutlamak

Boğaz’ın serin sularında sevdikleriniz ile bir doğum günü partisi yapmak kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Yatta doğum günü organizasyonu hayatınızın en özel ve unutulmaz doğum gününü yaşamına imkân sağlayabilir. Yatta doğum günü organizasyonunu daha özel hale getirmek için farklı fikirlerde düşünebilirsiniz.

Balonlar ile Yapılan Süslemeler

Eğer yatta doğum günü kutlamak için hazırlanıyorsanız ya da bunu sevdiğiniz biri için sürpriz yapacaksanız balonlardan faydalanabilirsiniz. Yatta doğum günü sırasında dekora renk katmak ve ortamı neşelendirmek için rengarenk balonları kullanabilirsiniz. Renkli balonların yanı sıra harf ve rakamların olduğu balonları kullanarak doğum günü olan kişiyi daha çok mutlu edebilirsiniz.

Havai Fişek Gösterisi

Özel günlerin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi de şüphesiz ki hava fişek gösterileridir. Görsel bir şölen olan havai fişek gösterisini yatta doğum günü organizasyonunuza dahil edebilirsiniz. Doğum gününde sizin belirlediğiniz zaman diliminde yapılacak olan havai fişek gösterisi gecenize hareketlilik katacaktır.

Lazerle Doğum Günü Kutlamak

Yatta evlilik teklifi ya da yatta doğum günü gibi organizasyonlar oldukça gösterişlidir. Bu organizasyonlara ek olarak lazerle doğum günü kutlayarak sevdiğiniz kişilere unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Lazerle doğum günü kutlama sırasında sizin belirlediğiniz cümleler ile lazer gösterisi yapılır. Bu sayede doğum günü kutlanan kişiye harika bir hediye verebilirsiniz.

Keman ya da Gitar Eşliğinde Doğum Günü Kutlamak

Doğum günü sürprizi yapacağınız kişi sevgiliniz ya da eşiniz ise bu anlara bir keman ya da gitar sayesinde romantik bir hava katabilirsiniz. Organizasyon yapan firma ile anlaşarak kemancı ya da gitarist olmasını isteyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi keman ya da gitar romantik yemeklerin ya da organizasyonların en şık parçalarından bir tanesidir. Çalan müzikler eşliğinde dans etmek ikiniz içinde özel anlar yaşamanızı sağlayacaktır.

Yatta Doğum Günü Partisi

Doğum günlerini çekici kılan şeylerden bir tanesi sevdiklerimiz ile parti ortamında eğlenmektir. Doğum günü organizasyonlarının en önemli noktalarından bir tanesi ise müziklerdir. Müzik, bir partinin en önemli unsuru ve olmazsa olmazıdır.

Yatta doğum günü partisi yapmaya karar verdiğiniz zaman müzikleri es geçmemelisiniz. Partiye yakışır bir müzik listenizin olması o partinin ne kadar eğlenceli geçeceğinin bir işareti olabilir. Hem kendiniz hem de arkadaşlarınız için unutulmaz bir parti vermek için müziği göz ardı etmeyin.

Eğer partinize farklı bir hava katmak isterseniz yatta doğum günü yapan organizasyon firmaları ile görüşebilirsiniz. Müzik kısmının yanı sıra DJ, fasıl ekibi ya da dansöz gibi farklılıklar da yapabilirsiniz.

Yatta Yemekli Doğum Günü Partisi

Yatta doğum günü organizasyonu yapmak istiyorsanız alternatiflerinizden bir tanesi de yemekli doğum günü kutlamasıdır. Yatta doğum günü kutlamalarına genellikle sadece pasta dahil edilir. Siz bu organizasyona yemek de dahil edebilirsiniz. Eğer yemek yemek isterseniz sizin için bir masa ve menü hazırlanacaktır. Sevdiğiniz insanlar ile güzel bir yemek eşliğinde doğum günü kutlaması yapabilirsiniz.

Yatta Doğum Günü Fiyatları

Yatta doğum günü kutlamak için ödemeniz gereke fiyatlar değişkenlik gösterir. Bu fiyatlara istediğiniz ekstra şeyler eklendikçe artacaktır. Örneğin standart bir yatta doğum günü organizasyonunda havai fişek ve lazer gösterisi yoktur. Eğer siz bunlarında organizasyona dahil olmasını isterseniz ödeyeceğiniz fiyat da farklı olacaktır.

Yatta doğum günü kutlamak için ödemeniz gereken ortalama ücret 750 TL ile 4500 TL arasında değişiklik gösterir. Seçeceğiniz yatın özellikleri, kiralamak istediğiniz süre, organizasyonda yapılmasını istedikleriniz asıl ücreti belirleyecek olan kriterlerdir.

Yatta doğum günü fiyatlarına etki eden bir başka unsur ise fotoğraf ve video çekimleridir. Eğer size sunulan paketler içerisinde fotoğraf ve video çekimi yoksa bunun için ekstra bir ücret ödemeniz gerekir. Yatta doğum günü boyunca hayatınızın en özel anlarını ölümsüzleştirmek iyi bir fikir olacaktır. Standart bir çekim istemiyorsanız drone ile çekim hizmeti olup olmadığını sorabilirsiniz. Böylece her açıdan bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Fiyatlara etki eden bir başka faktör ise yemek ve alkollü içeceklerdir. Size sunulan paketlerde muhtemelen yemek dahil edilmeyecektir. Yemekli ya da alkollü içeceklerin olduğu bir organizasyon yapmak istiyorsanız kişi başı ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

Fiyata etki edecek başka unsurlarda vardır. Konakladığınız otelden özel araçla alınmak, farklı bir şehirden geliyorsanız havaalanında karşılanıp yata götürülmek gibi… Bütün bunları organizasyonu düzenleyen kurum ile konuşarak anlaşabilirsiniz.

Yatta doğum günü kutlaması yapmak için iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Bu anlamda pek çok organizasyon şirketi hizmet veriyor. Aralarından sizin için en uygun olanı bulmak zamanınızı alabilir.

Bir yorum

  1. Hanife

    Email’lerinizi okumuyormusunz? Size email atmisdim ve fiyat bilgisi rica etmisdim neden geri yazmiyorsunz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir